İNŞAAT PROJELERİMİZ

  • 16 yılın bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren Açılan İnşaat , yakın ve orta vadeli projeleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Şehrin en güzide noktalarında, sakinlerinin kaliteli bir hayat yaşayabilmeleri için en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmış projeler üreterek, projelerinde insanların ekonomik gerçeklerini de göz ardı etmiyor. İnşaat Sektöründe yaşanan bu hızlı gelişme ile artan rekabet ortamında, Açılan İnşaat , büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

  • Şirketimiz, zamanla gelişen ihtiyaçlara, doğru şekilde cevap verebilecek teknolojinin, tasarım ve imalatın altına imza atmayı prensip haline getirmiş, doğruluk, dürüstlük zamanında teslimat, güven ve kaliteden asla taviz vermeyen tutumuyla marka olmayı başarmıştır.

  • Halkımızın bine duyduğu sevgi, saygı ve güvene layık olabilmek için elimizden gelen gayreti göstererek anahtar teslimi inşaat konusunda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

  • Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren Açılan İnşaat, yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.