KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Firmamız 1980 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet AÇILAN Tarafından Kurulmuş Olup 1998 Yılında Kurumsallaşarak AÇILAN İNŞAAT San. ve Tic. Ltd. Şti Unvanını Almıştır. Günümüzde merkezi Gaziantep Olmak Üzere Birecik ve Nizip'te de Şubeleri ile Hizmet Vermektedir.


İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sektöründe Faaliyet Gösteren Kuruluşumuz İnşaatın Kaba Malzemeleri; İnşaat Demiri, Dökme ve Torbalı Çimento, Çelik Hasır, Alçı, Kireç, Tel-Çivi, Gaz Beton ve Yapı Malzemeleri Alanında Hizmet Vermektedir. Ayrıca Firmamız İnşaat Alanında da Faaliyet Göstermiş Olup Dürüstlük ve Kaliteden Taviz Vermeden Taahhüt Edilen Tarihten Önce Projelerimizi Teslim Ederek Depreme Dayanıklı Konutlar İnşa Etmektedir.


Kaliteyi ve Teknolojik Gelişmeyi Her Zaman Ön Planda Tutarak: Yasalara, Çevreye ve Toplumsal Değerlere Saygılı; Müşteri Talep ve Beklentilerine Uygun Olarak Sürekli Müşteri Memnuniyetini Sağlamak Temel Prensibimizdir.


Hizmet Verdiğimiz Alanlarda Profesyonel Çalışma Anlayışının Yanı Sıra Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Esnek Vadeler ve İş Teslim Zamanı Bakımından Alanında Öncü Bir Firma Olmak Misyonumuzun En Önemli İlkesidir.